BREAKING NEWS

Dosja e bujshme në SPAK, e zbulon gazetarja e njohur: Ky është kryebashkiaku që mund të “digjet” nga Rama

Dosja e bujshme në SPAK, e zbulon gazetarja e njohur: Ky është
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi përfundon në SPAK, ja pse e thirrën

Monika Kryemadhi përfundon në SPAK, ja pse e thirrën
x
BREAKING NEWS

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që mund të përmbysë rezultatin në Shkodër

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që
x
BREAKING NEWS

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti që lë mandatin për t’u bërë kryebashkiak (Emri)

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti
x
BREAKING NEWS

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”, ish-deputeti plas deklaratën e fortë dhe bën denoncimin e bujshëm

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”,
x
BREAKING NEWS

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të policisë: Operacion i gabuar, ja çfarë duhej bërë

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të
x
BREAKING NEWS

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh detajet e forta nga atentati i Ylli Brahimit: Atentatorët bllokuan valët e kamerave

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh
x
BREAKING NEWS

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa reagon për korrupsionin e ish-agjentit: Ka përpjekje për të njollosur Edi Ramën në SHBA

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa
x

Aktualitet

“Në primaret e PD-së kishte manipulime, jo garë”/ Analisti plas deklaratën e fortë dhe hedh akuza të rënda: Kandidatët nuk u lejuan të...

“Në primaret e PD-së kishte manipulime, jo garë”/

Analisti Ergys Mërtiri tha në një intervistë televizive se në primaret e Partisë Demokratike kishte manipulime dhe në disa bashki s’kishte as garë.

“Partia Demokratike është parti 32-vjeçare, ka kaluar procese zgjedhore, ka pasur komisionerë që bëjnë zgjedhje elektorale, jo zgjedhje brenda partie,” – u shpreh Mërtiri.

Sipas analistit në primare nuk kishte garë sepse kandidatët nuk u lejuan të bëjnë fushatë për vete dhe nuk debatuan mes tyre për idetë.

Ai shtoi se kandidatët u morën dhe u çuan në mënyrë të organizuar në qendrat ku duhet të flisnin.

Më të lexuarat