BREAKING NEWS

A do shkarkohet Ilir Meta? Pandeli Majko tregon dy arsyet pse mazhoranca është e lëkundur

A do shkarkohet Ilir Meta? Pandeli Majko tregon dy arsyet pse mazhoranca
x

Aktualitet

Në shenjë vlerësimi për punën e palodhur gjatë përballjes me Covid-19, Pëllumb Pipero merr surprizën e bukur nga ky qytet i Shqipërisë

Në shenjë vlerësimi për punën e palodhur gjatë

Mjeku i njohur Pëllumb Pipero është shpallur ‘Qytetar Nderi’ në Skrapar. Pipero është kthyer, me daljet e tij të shpeshta publike në studiot televizive, në imazhin publik të luftës që qindra mjekë dhe infermierë po bëjnë kundër COVID-19.

Fjala e tij është konsideruar një mesazh shprese dhe kujdesi për shqiptarët në këtë periudhë të vështirë krijuar nga pandemia e koronavirusit.