BREAKING NEWS

E RËNDË/ Sapo kishte bërë vaksinën anti-COVID, gjendet i vdekur i riu në Elbasan

E RËNDË/ Sapo kishte bërë vaksinën anti-COVID, gjendet
x
BREAKING NEWS

Dalin pamjet! Fenomeni i rrallë drejtohet edhe për nga Shqipëria, sinoptikanët në Greqi tregojnë dy qytetet shqiptare që do të përjetojnë temperatura ekstreme!

Dalin pamjet! Fenomeni i rrallë drejtohet edhe për nga Shqipëria,
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ 2,643 të infektuar dhe 6 humbje jete në 24 orët e fundit, ja çfarë po ndodh në spitale

Covid-19 në Shqipëri/ 2,643 të infektuar dhe 6 humbje jete
x
BREAKING NEWS

Ndryshime të reja, ky është vendimi i fundit i qeverisë

Ndryshime të reja, ky është vendimi i fundit i qeverisë
x
BREAKING NEWS

Prishja e banesave në zonën e 5 Majit, reagon Avokati i Popullit

Prishja e banesave në zonën e 5 Majit, reagon Avokati i Popullit
x
BREAKING NEWS

Meta caktoi datën, do futet PD në zgjedhjet në 6 bashki? Lulzim Basha jep paralajmërimin e fortë

Meta caktoi datën, do futet PD në zgjedhjet në 6 bashki? Lulzim
x
BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga KQZ, publikon datën e zgjedhjeve të pjesshme vendore

Vjen reagimi zyrtar nga KQZ, publikon datën e zgjedhjeve të pjesshme
x
BREAKING NEWS

“Erdogan e do me çdo kusht miqësinë me Shqipërinë”, Spartak Ngjela zbulon arsyen dhe plas deklaratën e fortë: A do e lejojë Rama këtë?

“Erdogan e do me çdo kusht miqësinë me
x

Aktualitet

Nëna humbi jetën teksa po përpiqej të shpëtonte të birin, zbardhet ekspertiza për ngjarjen e rëndë në Astir, ja kush e vuri zjarrin

Nëna humbi jetën teksa po përpiqej të shpëtonte të

Ekspertiza ka zbuluar se 36-vjeçari K.Osmënaj, mëngjesin e së shtunës ia vendosi flakën shtëpisë në mesin e kuzhinës. Dëshmia e tij është e pamundur të sigurohet për grupin hetimor, pasi 36-vjeçari qëndron ende i shtruar në Spitalin e Traumës në gjendje të rëndë shëndetësore.

Ekspertët zjarrfikës kanë dalë në përfundimin e zjarri ishte i qëllimshëm. Osmënaj kishte vendosur rrobat dhe sende të tjera të djegshme në mesin e kuzhinës dhe më pas u vuri zjarrin. Flakët u përhapën në të gjithë banesën. 36-vjeçari u hodh pas disa minutash nga ballkoni. Të njëjtin veprim bëri edhe nëna e tij, Hava Osmënaj 62 vjeçe. Ajo ndërroi jetë në spital.