BREAKING NEWS

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të garojë i vetëm në zgjedhje

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të
x
BREAKING NEWS

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk mundet të të duket Edi Rama një njeri...

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk
x
BREAKING NEWS

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta: Çfarë ndodhi në aksin Tiranë-Lezhë

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta:
x
BREAKING NEWS

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve të tjerë (EMRAT)

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve
x
BREAKING NEWS

Aksident me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para

Aksident  me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e para

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e
x
BREAKING NEWS

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon qeverinë: Kjo qeveri në 8 vite mori borxh 5 miliardë euro

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon
x

Aktualitet

“Nëse e nxirrni këtë do t’iu çoj në gjykatë!”/ Kujtim Gjuzi bie pre e kamerës së fshehtë, zbulohet ‘kurthi’ që i është ngritur ish-deputetit

“Nëse e nxirrni këtë do t’iu çoj në

Ish-deputeti Kujtim Gjuzi ka rënë pre e një kamere të fshehtë nga emisioni më i ri investigativ, ‘Piranjat’ i cili nis sot transmetimin.

Gjuzi është provokuar duke i thënë se do të emërohet drejtor i Radio Televizionit shqiptar..

Reagimi i Gjuzit pritet të shihet mbrëmjen e sotme, megjithëse disa ditë më parë ai ka paralajmëruar se nëse kjo kamera transmetohet ai nuk do të shkelë më burrë në atë televizion.