BREAKING NEWS

Meta akuzoi Kuvendin dhe Komisionin e Ligjeve si ‘falsifikatorë’, reagon Manja dhe i jep ‘shuplakën’ e rëndë Presidentit: Del çdo 2 orë në konferencë! Grushti i shtetit në oborrin e presidencës!

Meta akuzoi Kuvendin dhe Komisionin e Ligjeve si
x

Aktualitet

Videoja e ngacmimit seksual me nxënësen në Fier, merret vendimi nga gjykata për mësuesin e kantos

Videoja e ngacmimit seksual me nxënësen në Fier, merret vendimi

Agron Bego, profesori i kantos në Shkollën e Mesme Artistike 'Jakov Xoxa' në Fier ka dalë sot para togave të zeza. Ai është arrestuar me akuzën për ngacmim seksual të nxeneses së kësaj shkolle e cila e ka denoncuar me anë të një video në një emision investigativ.

Gjykata e rrethit Gjyqësor Fier e kryesuar nga Gjyqtare Igerta Hysi dhe Prokuror Ervisa Hyka në fund të shqyrtimit  ka vendosur masën e vlerësimit arrest me burg për 63-vjeçarin Agron Bego.