BREAKING NEWS

“Një krim shtetëror”/ Artan Hoxha plas ‘bombën’, zbulon emrat e vrasësve të Remzi Hoxhës, mes tyre edhe figura të rëndësishme politike (FOTO)

“Një krim shtetëror”/ Artan Hoxha plas
x

Aktualitet

Ngjarja e rëndë në Durrës, 39-vjeçari nuk u mbijetoi dot plagëve dhe ndërron jetë në spital

Ngjarja e rëndë në Durrës, 39-vjeçari nuk u mbijetoi

Ka ndërruar jetë 39-vjecari Armando Baboçi, i cili u plagos bashke me djalin në Durrës. Ngjarja ndodhi në lagjen nr.13 në qytetin bregdetar.

Mësohet se babë e bir, Armando Baboçi dhe Erald Gjini, 19 vjeç ( Ky i fundit ka ndërruar mbiemrin), u plagosën pas një sherri me familjen Tatozi. Ndërkohë, raportohet se 39-vjecari ka ndërruar jetë në spital.

Më të lexuarat