Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ngjarja e rëndë 'trondit' Gjermaninë, çmendet shqiptari, vret gruan në një park

Postuar: 16/06/2019 - 09:12

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Gjermaninë. Në shqiptar 55 vjeçar nga Kosova ka vrarë gruan e tij duke e goditur me thikë në një park të qytezës, Künzell.
 
Mediat vendase raportpjnë se gruaja e plagosur u dërgua menjëherë në spital por si pasojë e plagëve të rënda nuk ka mundur t’i mbijetojë operacionit.
 
52-vjeçarja u qëlluar me thikë në parkingun e makinave të premten pasdite.
 
Ndërkaq, pasi e plagosi në mënyrë makabre kosovari u gjet në makinën e tij pranë gruas së plagosur rëndë. Policia e Osthessen në një deklaratë tha se ai u arrestua pa rezistencë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 11/11/2019 - 23:00

Babai i Alvin Berishës, Afrimi ka treguar detaje nga momentet e para që ka takuar me djalin e tij.

Postuar: 11/11/2019 - 22:51

Pas detajeve si u mor Alvin Berisha nga Siria, gazetari investigativ Artan Hoxha ka pyetur Minist

Postuar: 11/11/2019 - 22:45

Avokati Genc Gjokutaj tha se socialistët duan të ‘pushkatojnë’ presidentin Ilr Meta m

Postuar: 11/11/2019 - 22:35

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka dhënë detaje lidhur operacionin e lirimit të 11-vjeçarit

Postuar: 11/11/2019 - 22:17

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj teksa ka folur lidhur me operacionin e shpëtimit të Alvin Ber

Postuar: 11/11/2019 - 22:09

Gjyshi i Alvin Berishës ka dhënë një intervistë të shkurtër për emisionin “Open” pas

Postuar: 11/11/2019 - 21:57

Emisioni “Open“ ka publikuar një intervistë me disa banorë të qytezës ku jeton Alvin