BREAKING NEWS

Mediat serbe jehonë vrasjes së tmerrshme në Kosovë: Policia e rrethoi, por autori zgjodhi të vriste veten

Mediat serbe jehonë vrasjes së tmerrshme në Kosovë: Policia
x
BREAKING NEWS

Deputetja demokrate habit me deklaratën: Partia Demokratike ka përgjegjësi për largimin e të rinjve

Deputetja demokrate habit me deklaratën: Partia Demokratike ka
x
BREAKING NEWS

Samiti i BE-së për Ballkanin Perëndimorë në Tiranë, i pranishëm edhe kancelari gjerman, ja kush do ta shoqërojë

Samiti i BE-së për Ballkanin Perëndimorë në
x
BREAKING NEWS

Zgjedhja e kreut të SPAK, avokati bën deklaratën e fortë: Kanë devijuar nga objektivi, nuk po merren me zyrtarët e lartë

Zgjedhja e kreut të SPAK, avokati bën deklaratën e fortë:
x
BREAKING NEWS

Përplasja Braçe-Balla për buxhetin, deputeti i PS-së zbardh prapaskenat

Përplasja Braçe-Balla për buxhetin, deputeti i PS-së
x
BREAKING NEWS

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë po ndodh

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me
x
BREAKING NEWS

“Rama kërkon të vrasë fjalën e lirë”/ Çfarë po paralajmëron Berisha: Brenda 6 muajve tre media...

“Rama kërkon të vrasë fjalën e lirë”/
x
BREAKING NEWS

Çfarë i kërkoi gruaja shtatzënë? Zbulohet LETRA e Sokol Halilit pak momente pas aktit të tmerrshëm (FOTO)

Çfarë i kërkoi gruaja shtatzënë? Zbulohet LETRA e
x

Aktualitet

Ngjarje horror në Itali/ Me fytin e prerë, gjendet i pajetë avokati shqiptar (EMRI)

Ngjarje horror në Itali/ Me fytin e prerë, gjendet i pajetë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku është gjetur i pajetë në rrugë një shqiptar.

Mediat e huaja bëjnë me dije se është gjetur i pajetë shtetasi Aineo Redo, 49 vjeç, me origjinë nga Bulqiza, por që prej vitesh jetonte në Itali dhe punonte si avokat.

Ai është gjetur nga kalimtarët me fyt të prerë ndërsa në dorë kishte një thikë. Policia dyshohen se është vetëvrasje, ndërsa nuk përjashtohet dhe fakti që të jetë dhe vrasje dhe autorët ta kenë lënë në dorën e viktimës thikën, për tu dukur si vetëvrasje.

Autoritetet italiane, po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.