BREAKING NEWS

Dosja e Adriatik Llallës, batërdi me pasurinë para largimit si Kryeprokuror dhe shtim dyshimesh për kërkesë azili në Gjermani

Dosja e Adriatik Llallës, batërdi me pasurinë para largimit si
x

Aktualitet

Ngjarja në Shkodër/Zbardhen emrat e autorëve të dyshuar të ekzekutimit të 46-vjeçarit, ja lidhja me vrasësin e efektivit të RENEA-s

Ngjarja në Shkodër/Zbardhen emrat e autorëve të dyshuar

3 persona janë arrestuar dhe 2 janë shpallur në kërkim për vrasjen e Ridvan Ramazanit në Shkodër.

Report tv mëson se Duel Mehmedaj dhe Hydajet Mehmedaj janë dy personat e dyshuar të vrasjes së të fortit të Shkodrës.

Dueli dhe Hydajti janë nipat e Gëzim Mehmedajt që vrau rreth vitit 1992 efektivin e RENEA-s Arben Ujka.

Ata janë edhe dajat e Bajram Bregut, mikut të Ibrahim Licit në Shkodër.

Ibrahim Lici është në kërkim nga policia por jo si person në hetim. Ai kërkohet vetëm në cilësinë e personit që ka dijeni për ngjarjen lidhur me vrasjen e dy vëllezërve Bilali vitin e kaluar.

Më të lexuarat