BREAKING NEWS

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i viktimave, mbi 400 raste të reja

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI në zgjedhjet e 25 prillit në Tiranë. Emri

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI
x
BREAKING NEWS

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4 turistëve rusë në Qerret, kamerat zbulojnë gjithçka, ja lëvizjet në hotelin luksoz. Ambasada ruse merr vendimin e menjëhershëm

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4
x
BREAKING NEWS

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat që implikojnë politikanët e njohur dhe del me paralajmërimin e fortë: Ja si po i detyron Berisha që t’i rrinë rrotull!

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat
x
BREAKING NEWS

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron pasurinë marramendëse të dy vëllezërve me rrezikshmëri të lartë në Tiranë. Zbardhen akuzat e rënda

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron
x
BREAKING NEWS

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/ Çfarë ka ndodhur në dhomën e saunës ku po qëndronin 4 turistët që u gjetën të vdekur në Qerret, shoqërohen në polici e gjithë stafi

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/
x
BREAKING NEWS

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe paralajmëron sekuestrim të pasurive sipas vendimit të Biden

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir, nënë e bir hidhen nga kati i tretë për t’u shpëtuar flakëve! Vdes e ëma. Zbardhen dyshimet e rënda

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir,
x

Aktualitet

Ngjarja që ngriti dje peshë gjithë botën, Artan Hoxha publikon fotot drithëruese dhe ka një mesazh: Bravo!

Ngjarja që ngriti dje peshë gjithë botën, Artan Hoxha

Bota e futbollit u përlot dje teksa mesfushori danez Christian Eriksen pësoi një arrest kardiak dhe u shtri pa ndjenja në mes të fushës. Teksa të gjithë luteshin për shpëtimin e tij, vëmendjen e tërhoqi edhe bashkëshortja e tij, e cila teksa shpërtheu në lot tentoi të futej në fushë.

Pikërisht ky moment që po bën xhiron e botës, është komentuar edhe nga gazetari Artan Hoxha.

Gazetari shqiptar përgëzon kapitenin Simon Kajet, i cili u përpoq të qetësonte bashkëshorten  Erikson, por edhe të tërhiqte lojtarët për të krijuar një rreh rreth futbollisti që u shtri pa ndjena në fushë.

“KAPITENI.... Simon Kjaet bravo”, shkruan Hoxha krahas fotove emocionuese.

Ngjarja që ngriti dje peshë gjithë botën, Artan Hoxha