Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Toka nuk gjen qetësi/ Dy lëkundje të forta tërmeti godasin gjatë natës Shqipërinë, ja ku ishte epiqendra dhe sa ballë

Toka nuk gjen qetësi/ Dy lëkundje të forta tërmeti godasin
x

Aktualitet

Ngjarja që tronditi Bulqizën, zbulohet detaji tragjik i 22-vjeçares që mbeti e vdekur bashkë me nënën dhe vëllain

Ngjarja që tronditi Bulqizën, zbulohet detaji tragjik i

22-vjeçarja Rudina Tola, e cila u gjet e vdekur ditën e sotme sëbashku me nënën dhe vëllain, ishte e fejuar, dhe më 5 shtator, do të kurorëzonte dashurinë në martesë. Ky është detaji tragjik që raporton gazetarja Xhensila Kodra për vajzën e familjes Tola që u shuan me nënën, Rajmondën, dhe vëllain Fatjonin, 14 vjeç, mbi dyshimet se janë asfiksuar nga rrjedhja e gazit të një bombole. Ndërkohë, tragjedisë i shpëtoi vajza tjetër e familjes, Merita Tola, 16-vjeçare, e cila ndodhet për trajtim mjekësor në spitalin e Traumës në Tiranë.

Më të lexuarat