BREAKING NEWS

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e shtëpisë (Emri)

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga inertet dhe uji (Video)

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe stuhi e pazakontë shiu (Video)

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në PD, ja vendimi që duhej të merrte kur Berisha u shpall 'non grata'

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në
x
BREAKING NEWS

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e rëndësishme për qytetarët

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha reagon ndaj akuzave të bëra nga Sali Berisha

Lulzim Basha reagon ndaj akuzave të bëra nga Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon arsyet e rikthimit pas dorëheqjes së Alibeajt nga PD-ja

Lulzim Basha tregon arsyet e rikthimit pas dorëheqjes së Alibeajt nga
x

Aktualitet

Ngjarja që tronditi vendin/ Sot i mori jetën, por dikur vëllezërit Sinani ishin pjesë e skenës popullore shqiptare (FOTO)

Ngjarja që tronditi vendin/ Sot i mori jetën, por dikur

Del fotoja ku vëllezërit Sinani këndonin bashkë në skenë. Xhevit dhe Shaqir Sinani ishin pjesë e grupit të fyejve të Gramshit. Xheviti vrau ditën e sotme bashkëshorten Zeqine dhe vëllain e tij Shaqir. Pas krimit makabër, autori shkoi te krushqit e tij dhe më pas mori në telefon të birin duke rrëfyer ngjarjen.

Ngjarja që tronditi vendin/ Sot i mori jetën, por dikur

Zeqineja kishin 5 djem dhe dy vajza nga martesa me Xhevitin. Sipas të afërmve, Xheviti kishte patur shenja sëmundje nervore. Ndërkohë, policia ka bërë të mundur mundur arrestimin e 75 vjeçarit ndërsa po punon për të zbardhur motivet e kësaj ngjarjeje të rëndë.