BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x
BREAKING NEWS

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm, ja kur nis shkolla e lartë (Dokumenti)

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e
x
BREAKING NEWS

E trishtë/ Ndahet nga jeta artisti i njohur shqiptar

E trishtë/ Ndahet nga jeta artisti i njohur shqiptar
x
BREAKING NEWS

“Erdhi malli i mire, erdhi….”, Artan Hoxha publikon foton që po qarkullon me shpejtësi, zbulon ngjarjen e pazakontë me të cilën është përballur

“Erdhi malli i mire, erdhi….”, Artan Hoxha publikon foton
x
BREAKING NEWS

Lajm i mirë nga infektivi/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Lajm i mirë nga infektivi/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Pas Zef Mazit, zëvendësohet një tjetër anëtar i ekipit të negociatorëve me BE-në (Emri)

Pas Zef Mazit, zëvendësohet një tjetër anëtar i ekipit
x
BREAKING NEWS

Ulen temperaturat? Çfarë pritet të ndodhë me motin ditën e nesërme

Ulen temperaturat? Çfarë pritet të ndodhë me motin
x
BREAKING NEWS

Nxehen gjakrat! "Miliona do të vdesin"/ Televizion Shtetëror rus lëshon paralajmërimin e frikshëm: “Armagedon-i” mund të jetë afër! Raketat bërthamore do godasin Londrën dhe New York-un nëse preket...

Nxehen gjakrat! "Miliona do të vdesin"/ Televizion Shtetëror
x

Aktualitet

Ngjarja tragjike merr një tjetër kthesë! “S’e nxore ti pronarin tim jashtë dhe…”?!/ Shoku i ngushë përballet me vajzën që dashuronte Martin Çeço, e reja zbulon të vërtetën dramatike, ndërhyn i ati: Ma hiq që këtu!

Ngjarja  tragjike merr një tjetër kthesë! “S’e nxore

Të vërteta dramatike dalin në dritë mbi vrasjen makabre të 26-vjeçarit Martin Çeço, i cili u mbyt me litar dhe u hodh në rezervuarin e Maliqit nga disa persona, ku shkak i krimit dyshohet se 18-vjeçare e quajtur si Tina Pajollari, e cila dyshohet se kishte krijuar lidhje paralele me viktimën dhe njërin prej autorëve.

Shoku i ngushtë i të ndjerit Çeço, Rezart Dokolli, zbulon detaje tronditëse, duke treguar ndjenjat e Martinit për vajzën nga fshati Goskovë, e cila punonte te byrektorja në Korçë.

Emisioni “Uniko” e përball shokun e Martinit me vajzën, që siç pretendon ai, 26-vjeçari kishte ndjenja për të dhe kishte shkuar edhe në fshat, ku ishte takuar me babanë e saj. Por, përballja me babanë dhe vajzën zbulon të tjera detaje, pasi vajza rrëfen një tjetër të vërtetë, në sytë e Rezart Dokollit.

Por, ajo që mbetet ende mister është, nëse vajza që Martini dashuronte quhej Tina Pajollari apo Bora, pasi është zbuluar se vajza që punonte në byrektore thirrej me emrin Bora.

Rezarti: Kjo vajza e Goskovës punonte aty, ishte tek akulloret.
Gazetari: Këtë vajzën e ke parë ndonjëherë?
Rezarti: Po, kjo ishte aty tek akulloret. Këtë vajzë erdhëm për të takuar, por unë nuk kam folur ndonjëherë me të. E sigurt që s’kam folur me të.
Ndërhyn vajza: E sigurt që s’ke folur me mua? Ka folur me mua, unë e njoh, ai vinte te puna ime. S’më ke thënë ti mua që të më bëje një pyetje? Nuk i ke thënë ti pronarit tim për mua? Unë ty të njoh, edhe pronari im të njeh. Unë kam qenë duke pastruar tavolinën, kur më the “të të bëj një pyetje”. “Po”, të thashë, dhe më the “lëre, lëre”. Pastaj ka nxjerrë pronarin tim jashtë dhe i ka thënë “ajo vajza më pëlqen mua”.
Babai i vajzës: Unë as nuk e njoh fare këtë djalë, ma hiq që këtu.
Rezarti: Një sekondë, se unë kam një audio.