Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ngjarje e rëndë, 11 nxënës shkolle përfundojnë me urgjencë në spital, ja çfarë ka ndodhur

Postuar: 20/03/2019 - 11:11

Ditën e sotme raportohet të ketë ndodhur një ngjarje e rëndë. 11 nxënës të shkollës "Shefqet Tançi" në Bulqizë kanë përfunduar në spital. Nxënësit janë në klasën e gjashtë, ndërsa kanë pasur marrje mendsh dhe të vjedha. 

Nxënësit janë helmuar në laboratorin e shkollës, pasi kanë qenë duke eksperimentuar me një lloj sapuni.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/06/2019 - 18:21

Militantët e PD kanë bllokuar rrugën 3 kilometra pranë Aeroportit të Kukësit, duke krijuar disa incidente për shkak të përplasjeve me forcat e policisë.

Postuar: 25/06/2019 - 18:10

Gazetari dhe publicisti Frrok Çupi ka komentuar  deklaratën e Metës se ringritja e Repu

Postuar: 25/06/2019 - 18:04

Ka nisur protesta e PD në Kukës kundër vizitës së kryeministrit Edi Rama i cili vijon fushatën

Postuar: 25/06/2019 - 17:10

Kreu i PD, Lulzim Basha u takua paraditen e së martës me të ngarkuarën me punë të SHBA-ve dhe me

Postuar: 25/06/2019 - 17:07

Ndonëse kreu i shtetit Ilir Meta edhe në deklaratën e sotshme nuk mohoi mundësinë e shpërndarjes

Postuar: 25/06/2019 - 16:20

Kur jemi 5 ditë larg nga data e zgjedhjeve situata politike në vend është e shoqëruar me tensione

Postuar: 25/06/2019 - 15:56

Një krim i rëndë brenda familjes ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin Babicë të Vlorës, ku Lavd