BREAKING NEWS

Skandali i Bill Gates, aplikacioni i Covid-19 instalohet automatikisht në telefonat android

Skandali i Bill Gates, aplikacioni i Covid-19 instalohet automatikisht në
x

Aktualitet

Ngjarje e rëndë/ Familja e gjen pa ndjenja 32-vjeçarin dhe e dërgon të vdekur në spital, dyshimet e para (EMRI)

Ngjarje e rëndë/ Familja e gjen pa ndjenja 32-vjeçarin dhe e

Familjarët kanë gjetur pa ndjenja, e më pas kanë dërguar të pajetë në spital djalin e tyre.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur gjatë natës në Sarande dhe viktimë është një 32 vjeçar, me emrin Sokol Ibrahimi.

Mësohet se familjarët e gjetën pa ndenja brenda në banesë dhe e kanë dërguar me urgjencë në spital.

Mjekët i kanë dhënë ndihmën e parë, por ka qenë e pamundur të shpëtonte. Nga hetimet e para, shkak dyshohet të ketë qenë overdoza, por priten hetimet e plota për të dhënë versionin për ngjarjen.