BREAKING NEWS

Pandemia e Covid-19/ Rama del në konferencë online, tregon si është situata: Mbyllja e vendit do të...

Pandemia e Covid-19/ Rama del në konferencë online, tregon si
x

Aktualitet

Ngjarje e rëndë/ Gruaja i merr jetën burrit në Kurbin, e godet me...(EMRI)

Ngjarje e rëndë/ Gruaja i merr jetën burrit në Kurbin, e

Ditën e sotme ka vdekur në spital 61-vjeçari, i cili pak ditë më parë është qëlluar nga bashkëshortja me sqepar.

Bëhet me dije se ka humbur jetën Llesh Deda 61-vjeç, i cili rreth dy javë u qëllua me sqepar nga bashkëshortja Drane Deda 58-vjeç.

Mësohet se ngjarje e rëndë ka ndodhur pas një konflikti. 61-vjeçari ka shkuar në shtëpi në gjendje të dehur dhe ka debatuar me gruan, debat që më pas ka degraduar në dhunë, dhe në atë moment 58-vjeçarja ka goditur me sqepar të shoqin.

Çifti kishte 10 fëmijë, ndërsa aktualisht gruaja është në komisariatin e  policisë në Kurbin.

Më të lexuarat