Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ngjarje e rëndë/ I riu i vë flakën vetes në oborrin e shtëpisë, humb jetën në spital (EMRI)

Postuar: 22/05/2019 - 13:33

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lezhë, ku një i ri ka humbur jetën, ende i paidentifikuar.

Raportohet se ai i ka vënë flakën vetes me benzinë, në oborrin e banesës, ndërsa më pas ka humbur jetën në spital.

Viktima është identifikuar si Nikolin Gjolaj, ndërsa ende nuk dihen shkaqet që e kanë çuar në vetëflijim.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/11/2019 - 19:52

Mbrëmjen e sotme në Shkodër është plagosur një person pas një sherri mes të rinjve. Sipas informacioneve paraprake, bëhet fjalë për 30-vjeçarin D.L., i cili është plagosur me mjete prerëse në këmbë.

Postuar: 18/11/2019 - 19:14

Sportisti Irfan Domnori nga Shqipëria u gjobit me 300 euro nga autoritetet në Tivar të Malit të Z

Postuar: 18/11/2019 - 18:50

Landi Muharremi i njohur ndryshe si 'i forti' i Sukthit, i cili mbeti i plagosur në atent

Postuar: 18/11/2019 - 18:41

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kavajë ku një automjet ka përplasur për vdekje një 52-vj

Postuar: 18/11/2019 - 18:29

Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka lënë në fuqi vendimin e KPK për të përjashtuar nga detyra gjyqtar

Postuar: 18/11/2019 - 18:21

Burime nga Policia Rrugore e Tiranës bëjnë me dije se janë proceduar penalisht 42 drejtues m