BREAKING NEWS

Sot afati i fundit për Reformën Zgjedhore, Zëri i Amerikës nxjerr prapaskenat dhe ultimatumin e prerë të ndërkombëtarëve: Kufiri i patolerueshëm i vendosur me zë të lartë është…

Sot afati i fundit për Reformën Zgjedhore, Zëri i Amerikës
x

Aktualitet

Ngjarje e rëndë në Berat/ Një grua përplaset nga motori teksa po kalonte rrugën 

Ngjarje e rëndë në Berat/ Një grua përplaset nga motori

Një motor ka përplasur keq një këmbësore pak minuta më parë në qendër të qytetit të qytetit të Beratit.

Nga informacionet paraprake, raportohet se gruaja ka qenë duke kaluar rrugën në momentin e përplasjes. Si pasojë të plagosur kanë mbetur drejtuesi i motorit me iniciale J.SH., banues Molisht të Beratit dhe 43-vjeçarja me iniciale M.Ç.

Të dy të plagosurit janë dërguar menjëherë në spital, ku mësohet se janë në gjendje të rëndë shëndetësore. Ndërkaq, policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.