BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Zjarr i madh në Vlorë, zjarrfikësit shkojnë menjëherë në vendngjarje

Çfarë po ndodh? Zjarr i madh në Vlorë, zjarrfikësit
x

Aktualitet

Ngjarje e rëndë në Fier/ Përplas këmbësoren dhe e lë të shtrirë në mes të rrugës, shoferi bën veprimin e rëndë (DETAJE)

Ngjarje e rëndë në Fier/ Përplas këmbësoren dhe e

Një grua ka mbetur e plagosur rëndë për jetën, teksa duke kaluar në rrugë është përplasur nga një makine tip “Audi”.

Policia bën me dije se aksidenti ka ndodhur sot në vendin e quajtur “Patos fshat”.

“Një mjet tip “Audi” ka përplasur këmbësoren A.M, 47 vjeçe, banuese në Cakran dhe është larguar nga vendngjarja”- njofton policia, duke shtuar se gruaja është në gjendje të rende për jetën, në spital.

NJOFTIMI

Sot rreth orës 12:30, në vendin e quajtur “Patos fshat”, një mjet tip “Audi” ka përplasur këmbësoren A.M, 47 vjeçe, banuese në Cakran dhe është larguar nga vendngjarja.

47-vjeçarja ndodhet në Spitalin Rajonal Fier në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të automjetit.