BREAKING NEWS

Shëndetësia shqiptare promotore mediatike e koronavirusit që po ushtron terror mbi psiqikën e shqiptarëve nën regjinë e supernovës të Surrelit

Shëndetësia shqiptare promotore mediatike e koronavirusit që po
x

Aktualitet

Ngjarje e rëndë në Tiranë, bie nga kati i 7 një person

Ngjarje e rëndë në Tiranë, bie nga kati i 7 një person

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në zonën e “Astirit” në Tiranë. Mësohet se një qytetar ka rënë nga lartësia e një pallati.

Sipas dëshmitarëve në vendngjarje dyshohet se ai është rreth moshës 30 vjeç.

Ende nuk dihet gjendja aktuale e personit. Në vendngjarje ka mbërritur policia dhe ambulanca.

Qytetari shkruan për JOQ: “Bie nga pallati nje person ne Astir. Nuk esht se kemi shum info Tani e ka Marr ambulanca Po siduket ka Ren nga Kati 7. Ka rreshqitur. Rreth te 30-ave. Ka ndodhur para 10 minutash”.