Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ngjarje e rëndë në Tiranë/ Një 68-vjeçar vdes para QSUT në mes të ftohtit (VIDEO)

Postuar: 12/01/2019 - 23:26

Vetëm disa metra larg urgjencës së QSUT-së ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme një i pastrehë.
 
Bëhet  fjalë  për 68 vjeçarin Hasan Hykja,  cili vuante nga këmba diabetike.
 
Mësohet se Hykja kishte kërkuar ndihmë për stresim, por nuk e kishin pranuar me pretendimin se në Qendrat Sociale nuk ka kujdes shëndetsor.
 
Ai është drejtuar drejt urgjencës , ku nuk e kanë e pranuar.
 
68 vjeçari nuk ka përballuar dot sëmundjen dhe të ftohtin e acartë. Kjo ka bërë që të ndërrojë jetë në mënyrë tragjike.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/07/2019 - 17:31

Shpërthimi i bombulës së gazit në një argjendari të hënën në zonën e ish- bllokut ishte vetëm një nga rastet e rënda që ne dëgjojmë thuajse çdo vit lidhur me këto lloj aksidentesh.

Postuar: 17/07/2019 - 17:28

Ditët me shi dhe temperatura të ulëta do të vazhdojnë të jenë të pranishme në Shqipëri.

Postuar: 17/07/2019 - 16:51

Mjekët okulistë thonë se po përballen me një epidemi agresive të gripit të syrit që shkaktohet ng

Postuar: 17/07/2019 - 15:46

Finalizohet një tjetër operacion në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda, për sekuestrim

Postuar: 17/07/2019 - 15:35

Brenda verës pritet të ndryshojë menaxhimi i sigurisë në aeroportin e Rinasit.

Postuar: 17/07/2019 - 13:58

Është rikthyer sërish sot vëmendja te çështja e bujshme e audio-përgjimit të publikuar nga Partia

Postuar: 17/07/2019 - 13:56

Riatdhesohen nga Franca 29 shqiptarë të cilëve u refuzohet kërkesa për azil, mes tyre edhe një fa