Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Ulet numri i të infektuarve me Covid-19 në Shqipëri , ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Ulet numri i të infektuarve me Covid-19 në Shqipëri , ja
x

Aktualitet

Ngjarje e rëndë në Tiranë/ Qytetari i pajetë në mes të rrugës

Ngjarje e rëndë në Tiranë/ Qytetari i pajetë në

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në kryeqytet.Në zonën e cila njihet si “Pallati me Shigjeta” ka ndodhur një aksident me pasojë vdekjen e një qytetari.

Mësohet se Policia ndodhej në vendin e ngjarjes, ndërkohë që qytetari trego, se askush nuk i afrohej për t’i dhënë ndihmë të lënduarit.

Ngjarje e rëndë në Tiranë/ Qytetari i pajetë në

“Aksidenti ka ndodhur përballë shkollës ish-Teknologjike. E ka përplasur motorri këtë burrin me biçiklet, ishte pa ndienja, në tokë nuk kishte as gjak, asgjë dhe nuk i afrohej askush. Policia hapte trafikun. U habita si askush nuk i jepte ndihmë”, shkruan qytetari.

Ngjarje e rëndë në Tiranë/ Qytetari i pajetë në

Ngjarje e rëndë në Tiranë/ Qytetari i pajetë në