Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ngjarje e rëndë/ Pinë alkool në lokalin e tij dhe u dehën keq, 8 persona bëjnë për spital pronarin nga Pogradeci (EMRI+FOTO)

Postuar: 09/11/2019 - 09:54

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së premtes në fshatin Dunice të qytetit të Pogradecit. Një 40 vjeçar është dhunuar rëndë nga 8 persona pasi kishin konsumuar pije alkoolike në lokalin në pronësi të tij.

Erjon Çollaku është dhunuar me mjete të forta përpara lokalit të tij duke mbetur pa ndjenja.

40-vjeçari është transportuar në spital nga ku ka marrë mjekimin e nevojshëm bëhet e ditur nga burime spitalore se Çollaku ka marrë dëmtime në gjithë trupin por jashtë rrezikut për jetën.

40-vjeçari pasi ka denoncuar rastin në policinë lokale, ka deklaruar se nuk i njihte dhunuesit, duke mohuar të ketë pasur konflikte.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/11/2019 - 23:59

Gazetari Artan Hoxha zbulon fituesin mes tre kandidatëve për postin e kryeprokurorit. “Arta Marku që në momentin kur u zgjodh prokurore u zgjodh në një situatë jo ligjore, në një seancë me flakadanë.

Postuar: 18/11/2019 - 23:53

Këshilli i Lartë i Prokurorisë paraditen e së enjtes bëri publike pikët e grumbulluara nga tre ka

Postuar: 18/11/2019 - 22:33

Të shtunën zëdhënësi i Presidentit njoftoi se do të publikohej dhe një video, me fakte të pakundë

Postuar: 18/11/2019 - 20:59

Imami Ahmet Kalaja i “Rrugës së Kavajës” në Tiranë, ka denoncuar një qytetare pasi aj

Postuar: 18/11/2019 - 20:45

Komisioni i Pavarur ka vendosur të konfirmojë në detyrë kryetarin e Gjykatës Administrative të K

Postuar: 18/11/2019 - 20:32

Tre nga anëtarët e AMA-së, Sami Nezaj, Suela Musta dhe Agron Gjekmarkaj, ditën e sotme u shprehën

Postuar: 18/11/2019 - 19:52

Mbrëmjen e sotme në Shkodër është plagosur një person pas një sherri mes të rinjve.