BREAKING NEWS

Asnjë marrëveshje për Zgjedhoren, PD akuzon PS por nuk tërhiqet nga asnjë kusht dhe qeveria teknike

Asnjë marrëveshje për Zgjedhoren, PD akuzon PS por nuk
x

Aktualitet

Ngjarje e rëndë/ Sherri degjeneron në përdorimin e armëve të ftohta, ka të plagosur (Detajet)

Ngjarje e rëndë/ Sherri degjeneron në përdorimin e

Një sherr ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në qytetin e Vlorës. Në konfliktin ku janë përdorur edhe armë të ftohta si thika, një person ka mbetur i plagosur. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Transballkanike, rreth orës 04:30.

I lënduari është transportuar në spitalin Rajonal dhe po merr mjekim. Ndërkohë një hetim ka nisur për zbardhjen e ngjarjes. Ende nuk ka persona të arrestuar lidhur me ngjarjen dhe shkaqet pritet të zbardhen nga veprimet e mëtejshme hetimore.