Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ngjarje e rëndë/ Vdes oficeri i forcave të NATO-s në Fier, konsumoi disa kokrrave fotoksin

Postuar: 09/08/2018 - 12:26

Një 29 vjeçar ka humbur jetën si pasojë e gëlltitjes së disa kokrrave fotoksinë. I riu i identifikuar si E. Xhaja ishte pjesëtar i forcave te NATO- s me detyrë oficer në Bunavi të Vlorës . Ai banonte në lagjen Kongresi i Përmetit në Fier.
 
Pasi ka gëlltitur fotoksinën ai ka shfaqur shenjat të konvulsionit ndërsa familjaret e kanë çuar mëngjesin e sotëm me urgjencë në spitalin e Fierit.
 
Me gjithë përpjekjen e bluzave të bardha për ta risjellë në jetë 29 vjeçari ka vdekur pas disa orësh. Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/01/2019 - 00:00

Raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin Europian, Knut Fleckenstein e konsideron protestën e studentëve në Shqipëri si një evolucion të shoqërisë civile dhe forcim të vizibilitetit të shoqërisë shqiptare.

Postuar: 20/01/2019 - 23:55

Studentët vijojnë protestën e tyre, kundër kryeministrit Edi Rama dhe Ministrisë së Arsimit, Spor

Postuar: 20/01/2019 - 23:05

Një mjet tip Mercedes Benz ka shpërthyer në flakë mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë-Elbasan.

Postuar: 20/01/2019 - 22:22

Propozimi i mazhorancës, ‘Pakti për Universitetin’, është kundërshtuar nga studentët,

Postuar: 20/01/2019 - 21:19

Asllani dhe Myrvetja janë kushërinj, dhe ishin sot përballë njëri-tjetrit në rubrikën “Shih

Postuar: 20/01/2019 - 21:05

Një aksident automobilistik ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën drejt Aeroportit të Rinasit në

Postuar: 20/01/2019 - 20:35

Ditën e sotme po qarkullon lajmi i krijimit të një partie të re të studentëve e quajtur “Sh