BREAKING NEWS

Kush do jenë ministrat e ardhshëm të Ramës? Kreshnik Spahiu nxjerr për herë të parë EMRAT: Do ketë prurje të reja!

Kush do jenë ministrat e ardhshëm të Ramës? Kreshnik Spahiu
x

Aktualitet

Ngjarje kriminale/ Zbrazen plumbat mbi uniformat blu të Policisë në Mamurras, plagosen rëndë dy efektivë, nisen me urgjencë në spital

Ngjarje kriminale/ Zbrazen plumbat mbi uniformat blu të Policisë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Mamurras, Laç.

Burime bëjnë me dije se është qëlluar me arme zjarri drejt një patrulle të Policisë, dhe për pasojë dy efektivë kanë mbetur të plagosur.

Njëri prej efektivëve që ka mbetur i plagosur është Ilir. Z, ndërkohë që nuk dihet ende se kush janë autorët e kësaj ngjarje kriminale.