BREAKING NEWS

Sekuestrohet ish-hotel ‘Vollga’ në Durrës, kush është bosi që kishte privatizuar një pjesë të pronës, pritet konferencë nga Agjencia e Administrimit të Pasurive

Sekuestrohet ish-hotel ‘Vollga’ në Durrës, kush
x

Aktualitet

Ngjarje makabre/ U gjetën pajetë në banesë, zbulohet shkaku i vdekjes së nënë e bijë në Kombinat (Detaje tronditëse nga grupi hetimor)

Ngjarje makabre/ U gjetën pajetë në banesë, zbulohet shkaku

Zbardhet shkaku i vdekjes se Zhaneta e Anisa Josifit, nënë e bijë të cilat u gjetën të vdekura brenda banesës së tyre në Kombinat.

Duke iu referuar burimeve nga grupi hetimor bëri me dije se shkaku i vdekjes është agjërimi i gjatë.

Nëna me dy vajzat kanë qëndruar pa ngrënë dhe pa pirë deri sa ajo me njërën prej tyre, Anisën kanë ndërruar jetë. E vetmja e mbijetuar është vajza tjetër Blera, e cila ndodhet në spital.

Më të lexuarat