BREAKING NEWS

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në Shkodër, dyshimet e para

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në
x
BREAKING NEWS

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në New-York/ Zbardhen detaje të reja, hetimet: Në apartament gjenden disa shenja

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë po lë pa gjumë Berishën e Metën dhe tregon goditjen e fortë që do marrin së shpejti: Prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë
x
BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x
BREAKING NEWS

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm, ja kur nis shkolla e lartë (Dokumenti)

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e
x
BREAKING NEWS

E trishtë/ Ndahet nga jeta artisti i njohur shqiptar

E trishtë/ Ndahet nga jeta artisti i njohur shqiptar
x
BREAKING NEWS

“Erdhi malli i mire, erdhi….”, Artan Hoxha publikon foton që po qarkullon me shpejtësi, zbulon ngjarjen e pazakontë me të cilën është përballur

“Erdhi malli i mire, erdhi….”, Artan Hoxha publikon foton
x
BREAKING NEWS

Lajm i mirë nga infektivi/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Lajm i mirë nga infektivi/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x

Aktualitet

Ngjarje tragjike, dadoja me foshnjën rrëzohen në pishinë, humb jetën 50-vjeçarja (Detajet)

Ngjarje tragjike, dadoja me foshnjën rrëzohen në pishinë,

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Bolonja të Italisë, ku një babysitter ka vdekur, pasi ka rënë në pishinë bashkë me vajzën 2-vjeçare për të cilën kujdesej.

E vogla ndodhet në terapi intensive, në një prognozë të rezervuar.

Filipinasja 50-vjeçare dhe vajza 2-vjeçare që i ishte besuar ndodheshin në shtëpinë e gjyshërve të vogëlushes kur ranë në pishinën e shtëpisë dhe i ra të fikët.

Të dyja u dërguan menjëherë në spital, por gruaja nuk arriti t’ia dilte.

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 11:30. Dinamika ende nuk është përcaktuar, por policia po punon për të rindërtuar ngjarjen

Alarmi është ngritur nga punonjësit e tjerë të shtëpisë të cilët sapo kanë parë gruan dhe vogëlushen në ujë kanë ndërhyrë dhe kanë kërkuar ndihmë. Zemra e tyre rifilloi të rrihte pranë pishinës, por gjendja e gruas u rëndua sërish në spital ku humbi jetën.

Vajza e vogël është jashtë rrezikut për jetën.