BREAKING NEWS

A do shkarkohet Ilir Meta? Pandeli Majko tregon dy arsyet pse mazhoranca është e lëkundur

A do shkarkohet Ilir Meta? Pandeli Majko tregon dy arsyet pse mazhoranca
x

Aktualitet

Ngjarje tragjike në Kukës, 10 vjeçarin e zë porta e fushës së futbollit dhe ndërron jetë në vend

Ngjarje tragjike në Kukës, 10 vjeçarin e zë porta e

Një fëmijë 10 vjeçar ka humbur jetën këtë pasdite në qytetin e Hasit, në Kukës. Sipas informacioneve paraprake, 10 vjeçari ka qenë duke luajtur me bashkëmoshatarët e tij në oborrin e shkollës, kur një nga portat e fushës së futbollit e ka zënë sipër. I mituri, identiteti i të cilit nuk bëhet ende me dije, është dërguar me urgjencë në spital por fatkeqësisht nuk ka mundur të jetojë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj dhe shkaqet që çuan në vdekjen e të miturit.