BREAKING NEWS

"Ambasada e Shteteve të Bashkuara ka asistuar çdo seancë gjyqësore", Kreshnik Spahiu zbulon rolin e SHBA në çështjen e Saimir Tahirit

"Ambasada e Shteteve të Bashkuara ka asistuar çdo seancë
x
BREAKING NEWS

Tensionet në veri të Kosovës, vjen reagimi i minutës së fundit nga Vuçiç

Tensionet në veri të Kosovës, vjen reagimi i minutës së
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i sekretares së MSH, reagon politikani i njohur: SPAK prapë me sardele në vend të krokodilëve si Rama

Arrestimi i sekretares së MSH, reagon politikani i njohur: SPAK prapë
x
BREAKING NEWS

Dy zyrtaret e MSH në pranga për korrupsion, zbadhen detaje nga dosja e SPAK

Dy zyrtaret e MSH në pranga për korrupsion, zbadhen detaje nga dosja e
x
BREAKING NEWS

Anila Hoxha del me detaje të reja, ja lëvizja e fundit që do të bëjë prokurori për çështjen e Saimir Tahirit

Anila Hoxha del me detaje të reja, ja lëvizja e fundit që do
x
BREAKING NEWS

Arrestohet zyrtarja e lartë në MSH, vjen menjëherë reagimi i Ramës

Arrestohet zyrtarja e lartë në MSH, vjen menjëherë reagimi i
x
BREAKING NEWS

SPAK lëshon urdhrin, arrestohet një tjetër zyrtare e qeverisë (Emri)

SPAK lëshon urdhrin, arrestohet një tjetër zyrtare e
x
BREAKING NEWS

“Puthi Melonin, por nuk rriti pensionin”, Lulzim Basha komenton veprimin e Ramës

“Puthi Melonin, por nuk rriti pensionin”, Lulzim Basha komenton
x

Rajoni

Ngjarje tronditëse, bie nga ballkoni i pallatit fëmija një vjeç e gjysëm

Ngjarje tronditëse, bie nga ballkoni i pallatit fëmija një

Një djalë i vogël rreth 1.5 vjeç ka rënë nga ballkoni i katit të parë të banesës së tij në Zevgolatio, Korinthia.
Sipas informacioneve paraprake në vendngjarje është thirrur menjëherë ambulanca, e cila ka marrë fëmijën dhe e ka transportuar në Spitalin e Përgjithshëm të Korinthit.

Aty i është dhënë ndihma e parë nga personeli mjekësor dhe infermieror. Më pas u pa e nevojshme transferimi i tij në Spitalin e Fëmijëve “Agjia Sofia”.

Gjendja e tij vazhdon të jetë kritike.

Djali iu nënshtrua një operacioni në Spitalin e Fëmijëve “Agia Sophia”, i cili u dërgua me urgjencë ditën e djeshme, për të trajtuar dëmtimet e rënda të trurit që pësoi, ndërsa ka ende një dëmtim të rëndë në gjoks nga rënia, sipas ERT.

Djali i vogël ka rënë nga ballkoni i katit të parë në një sipërfaqe betoni. Fillimisht fëmija u dërgua me ambulancën e EKAV-it në Spitalin e Korintit. Ai mori ndihmën e parë, por u pa e nevojshme transferimi i tij në Spitalin e Fëmijëve të Athinës.