Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’: Presidentit t’i hiqet …

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok
x

Aktualitet

Ngjarje tronditëse, ekzekutohet vëllai i personazhit të njohur në Elbasan, i shpallur në kërkim ndërkombëtar

Ngjarje tronditëse, ekzekutohet vëllai i personazhit të njohur

Ekzekutohet në orët e para të mëngjesit vëllai i Talo Çelës në zonën e Bradasheshit, në Elbasan.

Mësohet se vëllai i Çelës, ky i fundit i shpallur në kërkim ndërkombëtar për grabitjen e miliona eurove në Rinas, është vrarë sapo ka zbritur nga makina e tij, në hyrje të një lokali te rrethrrotullimi i Bradasheshit. Autorët, kanë qenë të maskuar dhe të armatosur dhe e kanë qëlluar për vdekje vëllanë e Çelës sapo ai ka zbritur nga makina.

Identiteti i tij nuk bëhet ende i ditur, ndërsa Policia është në vendngjarje.