Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ngushtohet “laku”/ Zbulohet kërkesa në Gjykatë nga familjarët e viktimave të “Gërdecit”: Të hapen hetimet për...

Postuar: 20/03/2019 - 12:44

Familjarët e viktimave të Gërdecit kanë depozituar në Gjykatën e Tiranës një kërkesës, mbi bazën e së cilës kërkojnë rihapjen e hetimeve për ish ministrin e Mbrojtjes Fatmir Mediu, në lidhje me tragjedinë e Gërdecit.
 
Mësohet se kërkesa në gjykatë është depozituar me datën 15 mars 2019.
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/04/2019 - 23:45

Drejtuesja e Prokurorisë së Tiranës, Elizabeta Imeraj është një ndër kandidatet për tu bërë pjesë e strukturës që do të luftojë korrupsionin në nivele të larta.

Postuar: 19/04/2019 - 23:16

Moti do të dominohet nga kthjellime dhe vranësira kalimtare në Shqipëri.

Postuar: 19/04/2019 - 23:10

Ministri Sandër Lleshaj shpjegoi pse informacioni i parë se personi i vrarë pas grabitjes në ae

Postuar: 19/04/2019 - 22:57

Policia e Greqisë ka lëshuar dy urdhër-arreste dhe ata janë në drejtim të dy avokatëve të njohu

Postuar: 19/04/2019 - 21:08

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme gjatë protestës së banorëve të unazës së re.

Postuar: 19/04/2019 - 20:39

Një automjet ka shpërthyer në flakë, për arsye ende të pazbardhura, në rrugën që të çon për në

Postuar: 19/04/2019 - 20:16

Si çdo mbrëmje banorët e Astirit kanë bllokuar rrugën duke protestuar për të mbrojtur banesat e t