BREAKING NEWS

Pastrimi i parave, autoritetet verifikime në Londër e Athinë për llogaritë e dyshimta, të rrezikuar gjyqtarë, prokurorë dhe politikanë

Pastrimi i parave, autoritetet verifikime në Londër e Athinë
x

Aktualitet

Nisin lëvizjet e para të protestës te Teatri, 100 efektivë në gatishmëri, ja si është situata

Nisin lëvizjet e para të protestës te Teatri, 100 efektivë

Sot pritet të zhvilloher protesta e radhës tek Teatri Kombëtar nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit.

Fillimisht disa qytetarë kanë filluar të lëvizin afër Teatrit ndërkohë që tek pedonalja është bllokuar qarkullimi.

Mësohet se deri tani janë mobilizuar 100 policë tek pedonalja teksa janë mobilizuar 100 policë nga 6 komisariate.

Më të lexuarat