BREAKING NEWS

COVID-19/ 6 humbje jete dhe 959 raste të reja në 24 orët e fundit në Shqipëri, ja zonat "më të nxehta"

COVID-19/  6 humbje jete dhe 959 raste të reja në 24 orët e
x
BREAKING NEWS

I bëri ftesë për të vizituar Kosovën, Rama i përgjigjet Kurtit: Faleminderit

I bëri ftesë për të vizituar Kosovën, Rama i
x
BREAKING NEWS

“Nuk ka kthim pas”/ Lulzim Basha mban qëndrimin e prerë për përjashtimin nga PD të Berishës dhe lëshon paralajmërimin e fortë: Këta të tre janë fatkeqësia më e madhe për çdo shqiptar!

“Nuk ka kthim pas”/ Lulzim Basha mban qëndrimin e prerë
x
BREAKING NEWS

Albin Kurti i dërgon letër publike Edi Ramës: Le të fillojmë përgatitjet për ...

Albin Kurti i dërgon letër publike Edi Ramës: Le të
x
BREAKING NEWS

Vendim i papritur/ Mbyllet Ambasada Gjermane në Tiranë, anulohen të gjitha takimet. Zbardhet njoftimi zyrtar

Vendim i papritur/ Mbyllet Ambasada Gjermane në Tiranë, anulohen
x
BREAKING NEWS

Trondit Spartak Ngjela, tregon fundin e frikshëm që e pret Sali Berishën: Ndodhet në vështirësi! Aq i fortë është ai, sa kur kishte përballë Ramiz Alinë...

Trondit Spartak Ngjela, tregon fundin e frikshëm që e pret Sali
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim reagon pas takimit me Lindita Nikollën, jep mesazhin e fuqishëm për politikën shqiptare

Yuri Kim reagon pas takimit me Lindita Nikollën, jep mesazhin e
x
BREAKING NEWS

Del dokumenti/ Nga Berisha tek Kryemadhi, deputetët që nuk votuan qeverinë “Rama 3”, ja kush abstenoi (EMRAT)

Del dokumenti/ Nga Berisha tek Kryemadhi, deputetët që nuk votuan
x

Aktualitet

Një tjetër akuzë për pedofilin Prrenjasi, misterioze zhdukja e 9 vjeçarit

Një tjetër akuzë për pedofilin Prrenjasi, misterioze

Shtohen akuzat për pedofilin Ardian Prrenjasi. Kësaj radhe i referohemi qytetit të Elbasanit, ku familja e Jakup Carjas, në vitin 2004 ka humbur në mënyrë misterioze djalin asaj kohe 9-vjeçar Arturin. Ata kanë dyshime të forta se monstra Prrenjasi ka dorë edhe në zhdukjen e djalit të tyre.

Artur Carja u zhduk në datën 7 korrik 2004 teksa kishte dalë bashkë me vëllain e tij 11 vjeçar, në atë kohë për të shitur qese plastike pranë markatës së qytetit të Elbasanit, nga ku humbi dhe nuk u kthye më në shtëpi.

Jakupi i bazon dyshimet e tij në faktin se njihet prej kohësh me Prrenjasin, pasi janë nga zona të thella të Librazhdit, dhe ky i fundit e ka ditur gjendjen e rënduar financiare të familjes Carja.