BREAKING NEWS

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar se të prekur me koronavirus, ja 3 qytetet me numrin më të madh të infektimeve

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar
x

Aktualitet

Një humbje e madhe / Koronavirusi i merr jetën aktorit dhe regjisorit të famshëm shqiptar

Një humbje e madhe / Koronavirusi i merr jetën aktorit dhe regjisorit

Aktori dhe regjisori i famshëm korçar Naum Tërova ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme pas infektimit me koronavirus.

Mësohet se ai ishte i shtruar prej disa ditësh gjendje të rëndë në pavionin e pmeumologjisë pranë spitalit Korçë ku trajtohen personat me Covid19.

Naum Tërova është babai i N/kryetares së bashkisë Korçë Benila Terova.

Një humbje e madhe / Koronavirusi i merr jetën aktorit dhe regjisorit

Më të lexuarat