BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Aktualitet

"Një i brendshëm u llahtaris nga ato që pa, u pendua dhe i tregoi të gjitha", Alfred Cako paralajmëron luftën më të tmerrshme të njerëzimit, shokohet Olsi Bylyku: Aman ore burrë, ka na gjeti neve...

"Një i brendshëm u llahtaris nga ato që pa, u pendua dhe i

Konspiracionisti Alfred Cako ka bërë një deklaratë shumë të fortë për njerëzimin.  Ai tha se jemi në luftën më të rrezikshme që i ka ndodhur njerëzimit. Plani që po përgatitet sipas tij ishte të zhdukej 6/7 e popullsisë.

Pjesë nga intervista.

Cako: Axhenda që kishin përgatitur për 2021 këtyre u shpëtoi, një nga të brendshmit e tyre u pendua, u llahtaris nga ato që pa e dëgjoi. Plani ishte që të shkatërroheshin 6/7 e popullsisë së botës po dhe të kafshëve, ata mendojnë se kafshët emetojnë metan kur theren nga njerëzit dhe konsumohet mishi i tyre dhe metani prish dhe shkakton ndotje të atmosferës. Këta që kanë shkaktuar "plandeminë" planifikuan që në vendet që konsumohej më shumë mish, ai të ishte mish sintetik, kurse në vendet e botës së tretë kanë planifikuar të konsumohej mish OMGJ që rritet në mënyrë artificiale. Pasi realizuan frutat, perimet dhe drithërat OMGJ, tani po krijojnë dhe njeriun OMGJ. Jemi në luftë. Kjo është lufta më e rrezikshme që i ka ndodhur ndonjëherë njerëzimit në historinë botërore.

Olsi Bylyku: Aman mor burrë, ku na gjeti neve i raftë një pikë.