BREAKING NEWS

Përditësimi zyrtar/ Rritet sërish numri i të prekurve me Covid-19, Ministria zbulon shifrat e 24 orëve të fundit

Përditësimi zyrtar/ Rritet sërish numri i të prekurve me
x

Aktualitet

“Një lajm i mirë për të gjithë”, ministrja Manastirliu jep mesazhin emocionues nga spitali Infektiv në Tiranë

“Një lajm i mirë për të gjithë”, ministrja

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manasitrliu ka dhënë sot sërish një lajm të mirë nga spitali Infektiv i Tiranës. Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale Manastirliu informon se 2 infermierë nga Tirana janë shëruar nga koronavirusi.

Ministrja thekson se ka shkuar në 30, numri i personelit mjekësor të shëruar nga virusi vdekjeprurës.

MESAZHI I MANASTIRLIUT

Çdo mjek, infermier dhe punonjës i sistemit shëndetësor që e fiton betejën me #COVID19 është një lajm i mirë për të gjithë!

Edhe 2 infermierë në Tiranë janë shëruar pas testit konfirmues në laboratorin e virologjisë në ISHP

Shkon në 30 numri i personelit mjekësor të #shëruar nga COVID-19

Deri tani janë 182pacientë dhe staf mjekësor që e kanë fituar betejën me #COVID-19

#FORCA

Më të lexuarat