BREAKING NEWS

“Meta si oktapodi”, shpërthen Frrok Çupi dhe lëshon paralajmërimin ‘bombë’ për Presidentin: Çështja e floririt do të...

“Meta si oktapodi”, shpërthen Frrok Çupi dhe lëshon
x

Gossip

Një lajm i trishtë! Humb jetën në moshën 50-vjeçare këngëtari i njohur

Një lajm i trishtë! Humb jetën në moshën

Një lajm i trishtë vjen nga Amerika, teksa mësohet se pas disa ditësh në koma, gjatë padites së sotme ka ndërruar jetë legjenda e Rap, DMX, 50-vjeç.

DMX, emri i vërtetë i të cilit është Warl Simmons, ishte shtruar prej 6 ditësh në një spital në White Plains, New York, pasi pësoi një sulm në zemër për shkak të mbidozës.

Ndarjen nga jeta të reperit ‘multiplatinum’ e ka konfirmuar familja e të ndjerit.

Më të lexuarat