Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Një polic ngeli i plagosur në Kukës pas përplasjeve të dhunshme, Policia Bashkiake dhe ajo e Rendit bëjnë marrëveshjen e papritur

Postuar: 19/06/2019 - 13:23

Policia bashkiake e Kukësit dhe policia e rendit kanë bërë marrëveshje për nxjerrjen pa dhunë të materialeve zgjedhore nga KZAZ numër 11.

Pak minuta më parë në KZAZ e Kukësit pati tensione dhe përplasje ku mbeti i plagosur një punonjës policie.

Për shkak të përplasjes policia është detyruar të hedhë gaz lotsjellës nga tarraca për të shpërndarë turmën.

Prej disa orësh punonjës të bashkisë dhe mbështetës të opozitës kërkonin lirimin e ambienteve zgjedhore në qytetin verior.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/07/2019 - 23:47

Një shqiptar ka shkaktuar një rrëmujë në një lokal në qytetin e Milanos në Itali. Mediat fqinje shkruajnë se shqiptar ishte gjysmë i zhveshur dhe i dehur në momentin që është future brenda në lokal.

Postuar: 20/07/2019 - 23:29

 Ambasada Amerikane nxit nxënësit e rinj të Tiranës që të angazhohen në komunitet dhe të sje

Postuar: 20/07/2019 - 21:09

Gjystina Grishaj është burrnesha e vetme në Malësinë e Kelmendit.54 vitet e jetës i ka kaluar në

Postuar: 20/07/2019 - 20:42

Një aksident automobilistik ka ndodhur sot në aksin rrugor Korçë – Pogradec.Një motor dhe n

Postuar: 20/07/2019 - 19:25

Ditën e sotme deputetja Aurora Mara ka bërë një status në rrjetet sociale ku shkruan mbi mbyllj

Postuar: 20/07/2019 - 18:32

Pedagogu i njohur, Artan Fuga në emisionin ‘Kjo javë’ në News 24, pyetur nëse SPAK-u

Postuar: 20/07/2019 - 18:24

Pas tri rasteve të shpërthimit nga bombolat e gazit, Inspektorati Shtetëror Teknik është i pafuqi