BREAKING NEWS

“Serbia po dërgon tanket në kufirin me Kosovën”, Spartak Ngjela paralajmëron zhvillimet e papritura: Dhëntë Zoti, ua merr mendjen dhe...

“Serbia po dërgon tanket në kufirin me Kosovën”,
x
BREAKING NEWS

Florian Marku bën krenar shqiptarët, luftëtari kuqezi shkruan historinë

Florian Marku bën krenar shqiptarët, luftëtari kuqezi shkruan
x
BREAKING NEWS

Berisha bën deklaratën e papritur: Kam kërkuar shpalljen non grata të George Soros

Berisha bën deklaratën e papritur: Kam kërkuar shpalljen non
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama intervistë për Zërin e Amerikës, flet për marrëdhëniet me Kosovën: Kemi një divergjencë, por...

Kryeministri Rama intervistë për Zërin e Amerikës, flet
x
BREAKING NEWS

Bilanc tragjik në 24 orë, MSH jep të dhënat e fundit epidemiologjike: Ja sa të infektuar janë regjistruar në vend, 26 pacientë në gjendje të rëndë

Bilanc tragjik në 24 orë, MSH jep të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet? PD mbledh sot grupin parlamentar

Çfarë pritet? PD mbledh sot grupin parlamentar
x
BREAKING NEWS

Dënimi i Adriatik Llallës/ Reagon për herë të parë Edi Rama dhe flet për mediat franceze nga Nju Jorku: Po bëjmë luftë të hapur kundër ...

Dënimi i Adriatik Llallës/ Reagon për herë të parë
x
BREAKING NEWS

SHBA 2 mesazhe vdekjeprurëse, rihapet “Gërdeci” dhe bien kambanat për Shkëlzen Berishën, Yuri Kim vjen me porosi të qarta nga Uashingtoni dhe vulos fundin tragjik të Sali Berishës

SHBA 2 mesazhe vdekjeprurëse, rihapet “Gërdeci” dhe bien
x

Aktualitet

“Një skenë tronditëse”/ Turma të mëdha prisnin në Shkodër konkurrentët e ‘Përputhen’, avokati i njohur shqiptar del me reagimin e fortë dhe tregon çfarë përjetoi: M’u mpi truri!

“Një skenë tronditëse”/ Turma të mëdha

Avokati Adriatik Lapaj ka dalë me një reagim të fortë në rrjetet sociale në lidhje me fenomenin ‘Përputhen’ që ka përfshirë vendin tonë.

Lapaj shkruan se u trondit ku pa sesi fenomenët e ‘Përputhen’ kishin shkuar në Shkodër dhe rinia kishte dalë t’i priste me kërshëri të madhe.

“Per dreq pashë një lajm ku fenomenet e "Përputhen" ishin pritur në Shkodër me kërshëri të madhe. Një pritje alla rock star-ësh.

Rendte rinia, por tek tuk dhe ndonjë burrë me thinja të takonin e të dilnin foto me yjet e "Përputhen". Një skenë tronditëse. Jam i shastisur. Për afro 10 minuta mu mpi truri. Pasi filloi sërish të jepte shenja funksionaliteti nuk më lë rehat një pyetje:

Me çfarë merren në jetë këta që kishin  emocionuar të madh e të vogël në qytetin e Gurakuqit dhe Migjenit?!”, shkruan Lapaj.