Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Fillon procesi gjyqësor ndaj Izet Haxhisë, nisin telashet për Sali Berishën, Prokuroria kërkon thirrjen e dëshmitarëve përfshirë ish-kryeministrin, Ylli Rakipin...

Fillon procesi gjyqësor ndaj Izet Haxhisë, nisin telashet për
x

Aktualitet

Një tjetër aksident në rrugën Milot-Fushë-Krujë, raportohen të vdekur

Një tjetër aksident në rrugën Milot-Fushë-Krujë,

Një tjetër aksident ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Milot-Fushë-Krujë, ku një makinë ka përplasur për vdekje një këmbësor. Mësohet se këmbësori ka humbur jetën si pasojë e përplasjes.

Nuk dihet identiteti i viktimës dhe as shkaqet e aksidentit tragjik. Policia po shkon drejt vendit të ngjarjes.