BREAKING NEWS

Dalin detaje nga të shtënat me armë në Rrëshen, ndërrojnë jetë vëlla e motër

Dalin detaje nga të shtënat me armë në Rrëshen,
x

Aktualitet

Një tjetër aksident përgjak rrugët e vendit, përplasen dy makina dhe përfundojnë brenda karburantit (Detaje)