Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Një tjetër grabitje, hajdutët u marrin miliona lekë çiftit të moshuar në Pukë

Postuar: 17/06/2019 - 10:53

Dy të moshuar kanë rënë pre e grabitjes në Pukë.

Mësohet se persona të paidentifikuar dhe të maskuar kanë grabitur banesën e çiftit të moshuar Zef e Liza Gjoka.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kishaxhi, ku grabitësit u kanë marrë 4.7 milion lekë të vjetra.

Sakaq, Policia vijon hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 12/12/2019 - 23:59

Analisti Frrok Çupi parashikon arrestime të bujshme në nivele të larta me ngritjen e Strukturës së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK).Çupi shkruan se SHBA dhe BE nuk u përkulën para “Kum

Postuar: 12/12/2019 - 23:45

Gazetari Marin Mema së bashku me drejtuesin e “Rrënjë Shqiptare” Marko Kepi kanë mble

Postuar: 12/12/2019 - 23:36

Ish-deputeti Ervin Salianji dhe analisti Alfred Peza kanë debatuar sa i përket dosjes Babale, deb

Postuar: 12/12/2019 - 23:18

Sjellja e kryeministrit Edi Rama dhe menaxhimi i situatës pas tërmetit, ka sjellë në studion e em

Postuar: 12/12/2019 - 22:47

Raportohet se një makinë tip 'Golf 4' është përfshirë nga flakët duke u djegur në afërsi

Postuar: 12/12/2019 - 22:25

Aktivisti Aulon Kalaja e ka sfiduar Arben Meçen nëse ky i fundit ka qenë për inspektim në zonën e

Postuar: 12/12/2019 - 22:14

Aktivisti Aulon Kalaja dhe inxhinieri Arben Meçe kanë debatuar në studion e "360 Gradë&rdquo