BREAKING NEWS

Berisha e Meta në unison kundër bashkëqeverisjes PS-PD, mesazhe e paralajmërime Bashës të refuzojë ofertën e Ramës

Berisha e Meta në unison kundër bashkëqeverisjes PS-PD, mesazhe e
x

Aktualitet

Një tjetër humbje për bluzat e bardha! Koronavirusi i merr jetën infermierit

Një tjetër humbje për bluzat e bardha! Koronavirusi i merr

Si pasjojë e Covid-19, ditën e sotme është ndarë nga jeta një infermieri nga Mati.

Sipas raportimeve, mësohet se viktima është infermieri Nerim Vaçi.

Vaçi ishte i punësuar si infermier në burgun e sigurise se larte, Burrel dhe nuk arriti të fitojë betejën me Covid 19.

Një tjetër humbje për bluzat e bardha! Koronavirusi i merr