BREAKING NEWS

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i përgjigjet Sali Berishës

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i
x

Aktualitet

Një tjetër humbje për bluzat e bardha! Ndërron jetë mjeku i njohur, u infektua me Covid-19 dy javë më parë

Një tjetër humbje për bluzat e bardha! Ndërron jetë

Ka ndërruar jetë si pasojë e infektimit me Covid-19 dhe disa sëmundjeve bashkëshoqëruese mjeku nga Kavaja Sefer Dervishi.

Prej dy javësh ai ishte i shtruar në spitalin “shefqet Ndroqi” ku po merrte trajtimin mjekësor, por nuk ka arritur t’ja dalë në lufëtn me virusin vdekjeprurës.

Mjeku Dervishi kishte edhe sëmundje të tjera bashkëshoqëruese.