BREAKING NEWS

“Do ndodhë javën e ardhshme..”, Taulant Balla paralajmëron foton që do dalë për Lulzim Bashën dhe do shkaktojë ‘tërmet’ në politikën shqiptare

“Do ndodhë javën e ardhshme..”, Taulant Balla
x

Aktualitet

Një tjetër kryebashkiak socialist infektohet me koronavirus

Një tjetër kryebashkiak socialist infektohet me koronavirus

Situata e rënduar epidemiologjike në vend ka prekur disa rrethe të Shqipërisë, të cilët kanë regjistruar shifra të larta të të infektuarve.

Kryetari i Bashkisë Belsh, Arif Tafani është infektuar nga koronavirusi.

Mësohet ai është në gjendje të mirë shëndetësore dhe se është karantinuar në banesë.