BREAKING NEWS

Dosja e Adriatik Llallës, batërdi me pasurinë para largimit si Kryeprokuror dhe shtim dyshimesh për kërkesë azili në Gjermani

Dosja e Adriatik Llallës, batërdi me pasurinë para largimit si
x

Aktualitet

Një tjetër mjek ndërroi jetë nga koronavirusi, kryebashkiaku socialist ndan lajmin e hidhur

Një tjetër mjek ndërroi jetë nga koronavirusi,

Ditën e djeshme ka humbur jetën si pasojë e koronavirusit në moshën 68-cjeçare mjeku okulist Ferdinand Shkrepa.

Mësohet se ai kishte rreth 7 ditë që ishte shtruar në Spitalin Infektiv në Tiranë, por edhe pas trajtimit të specializuar nuk arriti ta fitojë betejën me COVID.

Lidhur me këtë ngjarje ka reaguar kryebashkiaku socialist Gledian Llatja. “Sot humbi betejën me virusin mjeku i njohur i qytetit Dr. Ferdinand Shkrepa.Elbasani humbi qytetarin model, kolegët profesionistin e okulistikës, qytetarët mjekun human dhe familja prindin e përkushtuar.U PREHSH NË PAQE DOKTOR FERDI!”, shkruan kreu i Bashkisë së Elbasanit.

Më të lexuarat