BREAKING NEWS

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit duan Big Brother-in, jo fantazitë e Saliut

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit
x
BREAKING NEWS

Berisha e sfidon ‘Live’, Rama e pret në takim, ja data

Berisha e sfidon ‘Live’, Rama e pret në takim, ja data
x
BREAKING NEWS

'Perla' e deputetit Korreshit/ Çfarë tha deputeti që shkriu së qeshuri studion (VIDEO)

'Perla' e deputetit Korreshit/ Çfarë tha deputeti që
x
BREAKING NEWS

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe Duçkën dhe ngre dyshime të forta: Doriani ka pasur një trajtim të veçantë në Kiev, më bënë përshtypje çantat…

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe
x
BREAKING NEWS

"Kryeministri duhet të përballet me të vërtetën", Dash Shehi reagon për skandalin “McGonigal”: Rama duhet të japë dorëheqjen!

"Kryeministri duhet të përballet me të
x
BREAKING NEWS

Ministria e Financave del me njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë do të ndodhi me inflacionin gjatë vitit 2023

Ministria e Financave del me njoftimin e rëndësishëm, ja
x
BREAKING NEWS

"Edi Rama lakohet 14 herë dhe akuzohet për një gjë të tmerrshme", Berisha del me reagimin e fortë: Është i vetmi kryeministër që mbron vendimin e Serbisë për të mos i vendosur sanksione Rusisë

"Edi Rama lakohet 14 herë dhe akuzohet për një gjë
x
BREAKING NEWS

Korreshi nxjerr të fshehtat e grupit të PD-së, zbulon kërkesën për bashkim: Gazmend Bardhi i ka dërguar Berishës një shkresë

Korreshi nxjerr të fshehtat e grupit të PD-së, zbulon
x

Aktualitet

Një tjetër ngjarje e rëndë/ Autobusi me pasagjerë del nga rruga tek ‘Kthesa e Murrashit’ në Librazhd, pak ditë më parë në të njëjtin vend humbën jetën 3 persona

Një tjetër ngjarje e rëndë/ Autobusi me pasagjerë del

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të hënë në Librazhd, ku një autobus me pasagjerë ka dalë nga rruga në vendin e quajtur ‘Kthesa e Murrashit’.

Aksidenti ka ndodhur pikërisht në të njëjtën kthesë ku pak ditë më parë, një mjet përfundoi në lumin Shkumbin dhe humbën jetën 3 persona.

Ndërkohë autobusi me pasagjerë për fat të mirë ka dalë nga rruga duke shmangur rënien në greminë.

Mësohet se deri më tani nuk raportohen të lënduar nga aksidenti që ka shkaktuar tmerr e panik tek pasagjerët.