BREAKING NEWS

E rëndë/ Të shtënat me armë që lanë tre të plagosur mes tyre dhe dy efektivë Policie, Ardi Veliu dhe Tonin Vocaj bëjnë lëvizjen urgjente. Blindohet zona, zbarkojnë RENEA dhe FNSH

E rëndë/ Të shtënat me armë që lanë tre
x

Shëndeti

Mjaft harxhuat lekë me akulloret e blera! Ja si ta përgatitni në vetëm 2 minuta në shtëpi

Mjaft harxhuat lekë me akulloret e blera! Ja si ta përgatitni në

Sot me këtë recetë do të sillni ëmbëltoren në shtëpinë tuaj.

Përbërësit: 1 banane; 3 lugë gjelle qumësht me pak yndyrë; 1 lugë gjelle arra të grimcuara.

Receta dhe përgatitja:

Fillimisht priteni bananen në copa të vogla dhe vendoseni në frigorifer, në ngrirje.

Pastaj futeni në një blender sëbashku me qumështin. Prisni derisa të merrni një përzierje homogjene.

Masën e krijuar hidhenin në një gotë dhe dekorojeni me arra të copëtuara, ose fruta të tjera sipas dëshirës.

Ju bëftë mirë!

Më të lexuarat