BREAKING NEWS

Gjykata Supreme i jep ‘goditjen’ e rëndë George Sorosit, i bllokon fondet me vendim të prerë (Përplasja mes organizatës dhe Kongresit)

Gjykata Supreme i jep ‘goditjen’ e rëndë George Sorosit, i
x

Aktualitet

Një tjetër skandal seksual/ I kërkoi marrëdhënie të miturës, arrestohet 67-vjeçari në Vlorë

Një tjetër skandal seksual/ I kërkoi marrëdhënie

Pas rastit monstruoz me ish-rojen e shkollës në Kamëz, policia e Vlorës ka arrestuar për ngacmim seksual 67-vjeçarin Sofo Skënderi.

I arrestuari, banues në fshatin Çeprat, akuzohet për ngacmim seksual të një të miture.

Më të lexuarat